Корзина
5 отзывов
igor.borovyk
+380994757837
igor.borovyk
04050УкраинаКиеввул. Герцена, 17/25
График работы
19 декабря – День адвокатуры в Украине!

19 декабря – День адвокатуры в Украине!

Поздравление Главы Национальной Ассоциации Адвокатов Украины, Совета адвокатов Украины Лидии Павловны Изовитовой с Днем адвокатуры!

18.12.15

Вітання Голови НААУ, РАУ Лідії Ізовітової з Днем адвокатури!

Шановні колеги!

Щиро вітаю всіх адвокатів України з Днем адвокатури!

У цивілізованих демократичних державах невід'ємним фактором правової системи й основним недержавним інститутом захисту особистості, її прав і свобод є адвокатура.

Наразі українська адвокатура впевнено стала на шлях впровадження провідних європейських стандартів якості надання правової допомоги, захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності, підвищенню кваліфікації адвокатів, а також розпочала активну співпрацю з міжнародними правовими інституціями.

Професійність, принциповість, вимогливість, відповідальність, вірність ідеалам справедливості та верховенству права, націленість на європейський вектор розвитку та наполегливість допомагають українським адвокатам успішно відстоювати конституційні права і свободи громадян на найвищому рівні.

Сьогодні,19 грудня українська православна Церква разом з усім християнським миром возносить молитву Святому Миколаю. Не випадково наше професійне свято співпало з святом церковним. Нехай божа ласка та благодать, людська повага та вдячність завжди перебувають з вами. Від усієї душі бажаю Вам невичерпної енергії і оптимізму, міцного здоров’я, душевного тепла, сімейного затишку та нових перемог. Нехай зігрівають Ваше серце людське визнання, любов і доброта.

Зі святом, дорогі колеги!

З повагою та найкращими побажаннями

Голова

Національної асоціації адвокатів України,

Ради адвокатів України                                                                                                                                 Лідія Ізовітова

Предыдущие новости