Корзина
5 отзывов
igor.borovyk
+380994757837
igor.borovyk
04050УкраинаКиеввул. Герцена, 17/25
График работы
17 декабря – День работников Государственной исполнительной службы в Украине!

17 декабря – День работников Государственной исполнительной службы в Украине!

В Министерстве юстиции поздравили государственных исполнителей с профессиональным праздником

17.12.15

Сьогодні у Міністерства юстиції України  відбулося урочисте зібрання з нагоди професійного свята – Дня працівника державної виконавчої служби.

У заході взяли участь: заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Сергій Шкляр, керівництво та працівники Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції, територіальних управлінь та відділів державної виконавчої служби.

Відкриваючи урочистий захід Сергій Шкляр привітав учасників зібрання зі святом, побажав їм успіхів у професії, наснаги у проведенні реформи виконавчої служби, здоров’я та особистого щастя.

Заступник  Міністра юстиції розповів про перебіг проведення реформи виконавчої служби, хід підготовки законопроектів до другого читання в парламенті, поточні завдання та плани на майбутнє.

Одночасно  він поінформував про напрацювання пропозиції щодо створення професійного учбового закладу (факультету) з підготовки спеціалістів для виконавчої служби на базі одного з вишів.

Учасників урочистого зібрання також привітали директор Департаменту державної виконавчої служби  Олена  Терлецька та її заступники.

Наприкінці  заходу заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Сергій Шкляр нагородив понад сімдесят працівників виконавчої служби майже з усіх регіонів країни відомчими заохочувальними відзнаками Мін`юсту, відповідно до Наказу Міністерства юстиції України № 4373/к від 14 грудня 2015 року.       

Предыдущие новости