6 отзывов
+380676050707
Украина Киев вул. Герцена, 17-25
График работы

Касаційна скарга по господарській справі

Цену уточняйте

УслугаКод: 18
Написать
Касаційна скарга по господарській справі
Касаційна скарга по господарській справі
Написать
Перезвоните мне
 • +380 показать номер +380676050707
Перезвоните мне
 • +380 показать номер +380676050707
 • Контакты
  • Телефон:
   +380676050707
  • Контактное лицо:
   Игорь Боровик
  • Адрес:
   вул. Герцена, 17-25, Киев, Украина

КАСАЦІЙНА СКАРГА

по господарській справі 

до Верховного Суду України

 

ВАМ ПОТРІБНІ ДОСВІДЧЕНІ АДВОКАТИ В КИЄВІ!

 

 +38 (067) 605-07-07

  ЗАДАТЬ ВОПРОС

 

_____________________________________________________________________________________________

ЧОМУ КЛІЄНТИ ДОВІРЯЮТЬ НАМ?
Мы не обманюємо. Відносини з Клиєнтом оформлюються письмовим договором
Інформація, яка отримана від Клиєнта стає адвокатською таємницею
Працюємо швидко – за 24 години ми підготуємо для Клиєнта линію захисту по господарській касації
Працюємо якісно - використовуємо сучасні зразки касаційних скарг
Адвокати постійно підвищують свій професійний рівень
Ми судові адвокати і юристи. Судові процеси - наше професійне життя 

МЫ ГАРАНТУЄМО: 

 

комплексну юридичну перевірку судової справи на наявність судових помилок

повну юридичну перевірку доказів по судовій справі

підготовка та супровід господарської касації в Верховному Суді (України)

 

ТРАПЛЯЮТЬСЯ ВИПАДКИ ПРАВОВОГО НІГІЛІЗМУ 

Оцініть дії Савелія

 

В недалекому минулому, Савелій використовуючи неперевірений зразок скарги до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду з Інтернету, переробив його під свою касаційну скаргу.

Пізніше виявилося, що його зразок застарілий. Не відповідає вимогам Господарського процесуального кодексу Украіни..Верховний Суд (України) повернув касаційну скаргу заявники без розгляду.

Запитання: що Савелій зробив не так?

 

 

Як все відбувається?
 
 
 

Передати нам інформацію про Вашу проблему в нашому офісі або по телефону

 

Подписати договір про правову допомогу

 

Ми перевіряємо всі материали судової справи, аналізуємо їх, застосовуємо спеціальні знання

 

Складаємо касаційну скаргу. Подаємо Вашу касацію в Верховний Суд (Украіни)

 
Хто буде вирішувати Ваше питання?

"Касаційна скарга по господарській справі на постанову апеляційного господарського суду подається до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду (України).

Нова редакція Господарського процесуального кодексу України діє з 15 грудня 2017 року"

Ігор Боровик
Засновник Центру,
адвокат з 2001 року

НАВІЩО ПОДАВАТИ КАСАЦІЙНУ СКАРГУ В ВЕРХОВНИЙ СУД?
 
Щоб скасувати судові рішення судів першої та апеляційної інстанцій повністю або частково і передати справу повністю або частково на новий розгляд

Щоб скасувати судові рішення повністю або частково і ухвалити нове рішення у відповідній частині або змінити рішення, не передаючи справи на новий розгляд

Щоб скасувати постанову суду апеляційної інстанції повністю або частково і залишити в силі рішення суду першої інстанції
НАЙЧАСТІШІ ЗАПИТАННЯ:
1
Які дії адвокатів і юристів вашого центру в суді господарської касації?
Перед тим як написати і подати касаційну скаргу, необхідно провести фундаментальну перевірку, рядок за рядком, всіх документів, які знаходяться в матеріалах господарської справи. Тільки після цього, перевіривши кожен процесуальний крок судді господарського суду та дій колегії з трьох апеляційних суддів, зіставивши їх діяння з вимогами норм процесу проходження справ даного виду, можна прийти до висновку про те, як правильно скласти касаційну скаргу. Над Вашою судовою проблемою будуть працювати мінімум три адвоката і два помічники. І це не примха. Адже розглядає касаційне прохання по господарській справі колегія у Верховному Суді касації, яка складається з трьох (п'яти) суддів.
2
Як скласти правильну касаційну скаргу по господарській справі?
Щоб отримати юридичну консультацію у адвоката нашого Центру потрібно зв'язатися з нами зручним для Вас способом - по телефону, скористатися он-лайн консультацію адвоката, прийти в офіс. Правова допомога такого характеру в першу чергу буде корисна тим, хто шукає відповіді по темі як правильно скласти касаційну скаргу. Юристи Центру розробили спеціальний зразок формуляра касаційної скарги 2019 року, який містить інформацію про останні зміни в галузі порядку подання та розгляду касаційних заяв. Ми не радимо використовувати зразки касаційних скарг доступних у вільному доступі в Інтернеті. Зазвичай це застарілі і не відповідають вимогам сучасного касаційного провадження документи. Застосування їх призведе до помилок і відмови в перегляді.
3
Коли, куди подавати касаційне прохання на резолюцію по господарській судовій справі?
Згідно з приписами процесуальних законів, касаційне прохання про перегляд резолюції господарського суду або постанову (ухвалу) з помилками апеляційного суду, необхідно підготувати і подати не пізніше двадцятого дня відраховуючи від дня наступного після оголошення резолюції в апеляційному суді колегією суддів. Зазвичай, відразу ж, як зачитаний вголос текст вердикту колегіальним складом суду, їх твір моментально набуває законної сили. Касаційну скаргу необхідно подати безпосередньо до Верховного Суду. Однак слід знати, що приписи адміністрації Верховного Суду про те, як подати касаційну скаргу можуть змінюватися. Адвокати нашого Центру здійснюють постійний контроль змін щодо порядку подачі потрібної касаційної скарги і, отже, касаційна скарга на судові рішення по господарській справі справі подається в правильному порядку. У практиці правозастосування зустрічаються випадки, коли двадцять календарних днів пройшли швидко, а касаційне заяву так і не було подано. Тобто, ми маємо справу з пропуском терміну подачі касації по господарській справі. Не варто сильно засмучуватися. Наші адвокати перевірять і встановлять причини такої помилки і проситимуть суд касації продовжити термін для подачі необхідної скарги.
4

Терміни розгляду касаційної скарги по господарській справі?

Відповідно до закону, касаційна скарга на резолюцію першої судової інстанції після перегляду в апеляції, розглядається протягом щестидесяти днів. Разом із тим, це всього лише припис процесуальної норми. Суд касації може порушити цей припис, мотивуючи такий хід розгляду цього клопотання завантаженістю або іншими причинами. Щоденний контроль проходження Вашої справи в касації з боку адвокатів Центру дозволяє уникнути непотрібного затягування терміну проходження Вашої касаційної скарги.

5
Чому представником в Касаційному господарськму суді у складі Верховного Суду в 2019 році може бути адвокат?
Такі вимоги процесуальних законів України.

 

Напишіть нам повідомлення      ПРОКОНСУЛЬТИРОВАТЬСЯ    

 

 

 

 

 

 

 • Цена: Цену уточняйте