Про нас
ВСІМ ПРИВІТ!
________________
Я, Ігор Боровик – український юрист, адвокат. English version
Народився і живу у Києві – столиці України.
Перевірити мій статус адвоката можна на загальнодоступному ресурсі ЄРАУ (Єдиний Реєстр Адвокатів України) та переконатися, що я пов'язав своє життя з адвокатурою у 2001 році.
Звичайно, я одразу став практикуючим адвокатом.
Тривалий час, аж до 2014 року я працював корпоративним юристом у таких компаніях як: АТ "Фармацевтична фірма "Дарниця", АТ "Райффайзен банк", Marks and Spencer Ukraine, Springfield Ukraine, Credit Europe Leasing, Petro-Chem Technologies". Освіта вища. Магістр права. Магістр ділового адміністрування (MBA).
ЦЕНТР ОСКАРЖЕННЯ СУДОВИХ РІШЕНЬ
______________
Судова влада в Україні – сильна гілка. Практично всі аспекти життя у державі перебувають під впливом суддів.
Не завжди судові рішення правосудні і не базуються на засадах верховенства права. Але їх можна оскаржити в апеляційному та касаційному порядку.
В Україні діють 5 судових процесуальних кодексів: Цивільний (ЦПК України), Господарський (ГПК України), Кримінальний (КПК України), Адміністративне судочинство (КАСУ) та Про адміністративні правопорушення (КУпАП). Юрисдикція (лат. jurisdictio) - межі компетенції того чи іншого суду кардинально відрізняються. Наприклад, господарський суд не розглядатиме кримінальної справи.
Також, є Кримінально-виконавчий Кодекс України, Регламент Конституційного Суду України, Регламент Європейського суду з прав людини, Закони про примусове виконання судових рішень в Україні та за кордоном, Регламенти міжнародних комерційних арбітражів та Третейських судів, документи, що регулюють діяльність адвокатури та правоохолронних органів ІНТЕРПОЛ, МВС, Кіберполіція, СБУ, Прокуратура, НАБУ, САП, НАЗК, ДФС, АМКУ, МЮУ та інші.
У всіх нормативних документах я чудово орієнтуюсь. Знаю та вмію їх застосовувати на практиці на користь клієнтам.
ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ
________________
Конституційна скарга до Конституційного Суду України
Подання, супровід скарг та заяв до Європейського Суду з Прав Людини (м. Страсбург, Франція)
Касаційна скарга до Верховного Суду (України)
Оскарження судових рішень у апеляційних судах.
Ведення справ у судах України у цивільних, господарських, кримінальних, адміністративних справах та у справах про адміністративні правопорушення.
Надання клієнтам правової інформації, консультацій та роз'яснень з правових питань, правового супроводу діяльності клієнта, складання заяв, скарг, процесуальних та інших документів правового характеру, спрямованих на забезпечення реалізації прав, свобод та законних інтересів клієнта, недопущення їх порушень, а також на їх сприяння відновлення у разі порушення.
Завдання грамотного юриста – це переклад інформації клієнта на юридичну мову. Розшифровка координат клієнта в юридичному просторі. Поміняти розташування клієнта на білу смугу життя.
Конфлікт із Законом призводить до судового розгляду. Брати участь у суді краще дистанційно – через представника адвоката.
МОЇ ПЕРЕМОГИ ЛУНАЮТЬ ТАК
___________________
Європейський Суд з Прав Людини визнав скаргу прийнятною та присудив державі виплатити компенсацію.
Верховний Суд скасував рішення суду першої, апеляційної інстанції та ухвалив нове рішення на користь клієнта.
Адміністративний суд скасував блокування податкових накладних. Діяльність бізнесу відновлено.
Господарський суд стягнув борг та збитки.
Апеляційний суд скасував вирок у кримінальній справі.
Клієнт вийшов із колонії за амністією чи за умовно – достроковим визволенням.
Суд призначив клієнту умовний термін, без покарання у місцях позбавлення волі.
Суд визнав, що у діяннях клієнта відсутній склад адміністративного правопорушення і йому повернуто посвідчення водія та автомобіль.
СПІКЕР АКАДЕМІЇ ЛІГА:ЗАКОН
__________________
Академія ЛІГА: ЗАКОН – платформа професійного навчання. Актуальні знання, інструменти та «дорожні карти» для збільшення ефективності бізнесу будь-якого розміру та форм власності за такими тематичними напрямками:
• комплексна безпека бізнесу
• перевірки на підприємствах
• договірні правовідносини
• оподаткування та бухгалтерський облік
• зовнішньоекономічна діяльність та логістика
• інтелектуальна власність
• будівництво, нерухомість та земельні правовідносини
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ АДВОКАТІВ НААУ
(НАЦІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ)
_________________
Відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» під час здійснення адвокатської діяльності адвокат зобов'язаний підвищувати свій професійний рівень.
На виконання Закону 14 лютого 2019 року рішенням Ради адвокатів України № 20 був прийнятий Порядок підвищення кваліфікації адвокатів України (у новій редакції згідно з рішенням Ради адвокатів України від 21 вересня 2019 року No 111), в якому зазначено, що загальна організація процесу підвищення кваліфікації адвокатів в Україні здійснюється Радою адвокатів України та реалізується Національною асоціацією адвокатів України, радами адвокатів регіонів, Вищою школою адвокатури Національної асоціації адвокатів України, Вищою кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури, кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури регіонів та сторонніми операторами підвищення кваліфікації
Підвищення кваліфікації адвокатів в Україні здійснюється відповідно до Порядку підвищення кваліфікації адвокатів України операторами підвищення кваліфікації адвокатів за адміністрування підвищення кваліфікації адвокатів адміністратором. Адміністратором процесу підвищення кваліфікації адвокатів України Вища школа адвокатури НААУ.
КЕРІВНИК СТАЖУВАННЯ АДВОКАТІВ
__________________
Ігор Боровик – керівник стажування Ради адвокатів міста Києва.
Стажуванням є процес формування та закріплення практично професійних знань, умінь і навичок, отриманих у результаті теоретичної підготовки особи, який отримав свідоцтво про складання кваліфікаційного іспиту, з його/її готовності самостійно здійснювати адвокатську діяльність з метою отримання свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю.
Стажування здійснюється протягом шести місяців та обчислюється шляхом сумарного обліку робочого часу стажера на виконання програми та плану стажування. Загалом, робочий час стажист за весь період стажування повинен становити не менше 550 (п'ятсот п'ятдесят) годин, з яких не менше 50 (п'ятдесят) годин робочого часу повинен становити заняття стажером юридичною практикою.
Строк стажування обчислюється від дати надання стажером направлення ради адвокатів регіону адвокату – керівнику стажування.
Положення про організацію та порядок проходження стажування для отримання особою свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю затверджено Рішенням Ради адвокатів України від 1 червня 2018 року № 80 (з наступними змінами та доповненнями).
Prior tempore ― potior jure!
© Центр оскарження судових рішень